Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web


Pravidla pro NHL Nastavení hry #zákaz# #Naznačování# #skill stick#     Ve hře je omezen pohyb gólmanem a to ve smyslu že budete honit protihráče a budete mu chtít vzít puk. Povolené je zapnutí gólmana,když chcete si zajet pro puk za branku do rohu, ale nesmíte to hráči přitom sebrat z hokejky. Při nájezdu dva na gólmana je poveleno gólmana zapnout, ale nesmí opustit brankoviště nebo vyjet proti střelci! Další dotazy rád vysvětlím.

 

Systém cupu

Každy ve skupině s každym 1zapasy  ze skupiny dale postupují první 4 týmy do semifinále
Každy cup se bude hrát 2týdny 1týden základní čast 2 týden play offf
...Play off se hraje na 1 vítězný zapas ...
Hraje se o 1 ,2 i 3místo....
 

Základní výbava pro hru Internet  s minimální rychlostí připojení 2-3Mb/s
Hru NHL 2009
Roster základní
Komunikační program HAMACHI

Bodováni

Výhra v základní hrací době  nebo prodloužení 2body Prohra na nájezdy nebo v prodloužení 1bod Prohra v základní hrací době 0bodů

Hráč Mikeš Ligy= manažer klubu V průběhu sezóny není možně měnit tým(jedině pri postupu  z Premier_league do Nhl Admin má právo rozhodovat při výběru do každé sezony Kriteria, která jsou rozhodující pro, získáni klubu: Aktivita!!, Celkové umístění v tabulce, Chování Nesportovní chování Za nesportovní chování se považuje chování, které se vymyká obecným pravidlům slušného chování. V případě, že budeme upozornění na nějaké nadávky po ICQ, webu a podobně, může dojít k vyloučení hráče z ligy. V případě, že Vás někdo uráží, udělejte screen, případně posílejte historii z vašeho komunikačního kanálu.

• Písemné napadání hráče na jeho styl hraní,národnost,rasu, nadávky, urážky, zesměšňování a podobné věci při zápase, nebo přestávky jsou zakázané. Každý může hrát, jakým chce stylem, jestli neporušuje pravidla. Každý hráč má právo na využití celé 30s pauzy mezi třetinami.
• Netolerujeme odpojení hráče ze zápasu v jakékoliv části. Jestli se někdo odpojí jeho zápas je kontumován výsledek se domlouvá vždy s adminem . • Za nesportovní chování se taktéž považuje úmyslná kontumace.

Všeobecná pravidla pro zápasy Aktivita hráčů v lize Každý hráč  Mikeš ligy NHL je povinen být aktivní. Neaktivita se u Nás netoleruje! Pozorně si přečtete následující řádky! • Každý hráč bude mít odehrané počet zápasů podle týdenního rozpisu • V případě neodehraní týdenního počtu zápasů bude danému hráči týmu oznámeno, že neodehrál limit počet zápasů který je stanoven, tím porušil pravidla. Následující týden musí být tyto zápasy dohrány, jinak je hráč nahrazen. Přijímám i omluvenky.Omlouvejte se dopředu ne zpětně!! • Ligu můžete hrát libovolně rychle. Sledujte si jen zápasy podle programu zápasů. Ligu můžete odehrát i za 3 týdny, ale pak budete čekat na zbývající, kteří budou hrát podle termínů. Je možnost ligu urychlit, nikoliv snad zpomalit. Přerušování zápasu a následovné dohrání

(jen z důvodu neovlivněného odpojení) V případě, že se Vám přerušilo spojení postupujte následovně.

• Jestli dojde k odpojení  zápasu, zápas odehrajte od znova. Jestli je zápas nerozhodný hrajte od znova, jestli je skóre jiné, tak odvolejte brankáře a skóre vytvořte podle toho, jak vám zápas spadl a pokračujte do konce.‘

V případě sekání se hráči dohodnou, jestli se dá za stávajících lagů pokračovat. Akceptuje se pouze upozornění na lagy do 5 min zápasu. Pozdější pouze za vyrovnaného stavu.

Pravidla play-off Play-off je druhá část NHL ligy, hraje se po základní části a postupuje do ní jen 16 týmů. Dále se pokračuje systémem (1-8,2-7,3-6 atd.) a další kola vždy lépe proti hůře postavenému.

Jinak rád zodpovím veškeré otázky
 


-Počet zápasu každy s každým -2krat (a jen ve své konferenci)

Play off se hraje na 1 vítezny zápas

 

 

 

2B- výhra v zakladní hrací době , i v prodložení nebo v nájezdech

1B-prohra v prodloužení nebo na nájezdy

0B-prohra v základní hrací době


 
  
 O Hesla PIŠTE ADMINOVI
 
 Nazev sití:
 
Pro východ:MikesCUPvychod
Pro západ:MikesCUPzapad
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
TOPlist
Tvorba webových stránek na WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek